Kolarstwo to świetny sport, który daje możliwość bycia na świeżym powietrzu oraz sprawdzenia swoich możliwości. Prócz rekreacyjnego jeżdżenia w swojej okolicy, można także pokusić się o sprawdzenie swoich sił na maratonie czy innym konkursie. Natomiast kiedy pojawia się konieczność przewiezienia swojego dwukołowca, warto pokusić się o wybranie czegoś do transportu. Walizka na rower to najlepsze rozwiązanie. Co warto wiedzieć o takim produkcie? Praktyczne wskazówki można znaleźć poniżej.

Walizka na rower- co warto o niej wiedzieć?

Walizka na rower to praktyczny przedmiot, który umożliwi przewożenie swojego sprzętu w wygodny sposób. W torbie zmieszczą się ramy wybranej wielkości razem z kołami, nawet takimi o średnicy 29 cali. Prócz miejsca na pakowanie, można w środku znaleźć też dedykowane pokrowce, które sprawią, że wszystko będzie bezpiecznie zapakowane, bez ryzyka powstania uszkodzenia, na przykład zarysowania. Walizka jest poręczna, można ją wziąć do ręki, zabrać ze sobą do pociągu czy też autobusu. Pasuje także doskonale do bagażnika samochodowego. Całość ma prezentuje się elegancko oraz profesjonalne, przez to, że walizka jest wykonana z czarnego plastiku ABS. Dodatkowo torba posiada rączki, które sprawią, że przenoszenie będzie łatwe oraz praktyczne. Produkty służące do przewożenia roweru można nie tylko kupić, ale też wynająć, co jest bardzo elastycznym rozwiązaniem. Warto przewozić swój sprzęt z walizką rowerową w sposób maksymalnie bezpieczny oraz komfortowy tak, by nie doszło do nieszczęśliwych wypadków.

Walizka do transportu roweru- cechy produktu

Walizka na rower ma w sobie cechy klasycznej torby. Można znaleźć cztery kółka, które umożliwią swobodne przemieszczanie. Cechy produktu, które warto znać to także obecność różnych zapięć, które skutecznie ochronią przed kradzieżą. W wybranych walizkach rowerowych można znaleźć nawet do czterech zamków. Walizki mają sporą pojemność, bo aż ponad 300 litrów. Takie wymiary przekładają się na wagę walizki około 13 kilo. Dodatkowym plusem jest możliwość umieszczenia na walizce kartki z danymi właściciela oraz adresu. Warto także wspomnieć, że walizka jest odporna na działanie różnych czynników środowiskowych, w tym deszczu oraz słońca, a także na działanie czynników mechanicznych, czyli na ścieranie, drapanie i nie tylko. W zależności od modelu można także znaleźć dedykowaną przestrzeń na akcesoria rowerowe, na przykład kask oraz specjalną sportową odzież. Jest to dodatkowy atut, który przemawia za wysoką jakością oraz praktycznością walizki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here