Własny kąt, bezpieczna oaza, miejsce, w którym nie pojawią się nieproszeni goście, gwarancja komfortu i regeneracji – łóżko dla psa to obowiązkowa pozycja na liście zakupów dla kochanego pupila! Jest to niezbędny element, który wpływa na wiele różnych aspektów. Możliwość regeneracji po ciężkim dniu, niezbędny odpoczynek, wzmocnienie odporności, poczucie bezpieczeństwa, miejsce spokoju, a także przestrzeń na ulubione przedmioty – nie ma najmniejszych wątpliwości, że każdy pies wymaga własnego posłania. Jak je dobrać, czym kierować się podczas zakupu, a także gdzie umieścić łóżka dla psa w domu? Warto uwzględnić poniższe informacje!

Wygodne miejsce dla psa – dlaczego warto je zapewnić?

Kanapa, łóżko, fotel – choć są to często miejsca w domu, w których pupil lubi spędzać czas, nigdy jednak nie zastąpią mu własnego legowiska. Sen to jedna z dłużej trwających czynności w ciągu dnia, większość czworonogów śpi bowiem od 14 do 16 godzin – niezbędne jest zatem odpowiednie łóżko dla psa, które zagwarantuje odpowiednią pozycję, maksymalną wygodę, a także wysokojakościowy, nieprzerwany sen, który pozwoli naładować baterie, a także zagwarantuje zdrowie i dobre samopoczucie. Jakie więc powinno być idealne łóżko dla psa? Uwzględniające jego wielkość oraz upodobania pod kątem przyjmowanej pozycji, dbające o bezpieczeństwo stawów, a także wykonane z wytrzymałych i wysokojakościowych materiałów. Łóżko dla psa nie powinno być ani za miękkie, ani za twarde, a także około 30 cm dłuższe niż długość ciała pupila. Jeśli chodzi o materiał wykonania, musi on uwzględniać psie możliwości oraz potrzeby – wysokojakościowe łóżko dla psa to posłanie, które posłuży na długi czas, powinno być więc wyprodukowane z materiałów odpornych na drapanie i gryzienie, łatwych do czyszczenia, a także wysokojakościowego wypełnienia, które utrzyma masę ciała pupila i zapewni prawidłową postawę.

Idealne łóżko dla psa – szeroki wybór uwzględniający różne potrzeby!

Posłanie okrągłe lub prostokątne, łóżko dla psa w postaci materaca ortopedycznego, miękki kocyk czy też nakładka na kanapę lub sofę – szeroki asortyment dedykowanym przedstawicielom różnych ras bez wątpienia pozwoli dobrać idealne łóżko dla psa, np. https://petbox.pl/kategoria-produktu/akcesoria/legowiska/. Okrągłe modele zalecane są dla psów lubiących spać w pozycji zwiniętej, szczeniaków, a także psów mniejszych ras. Prostokątne łóżko dla psa to uniwersalny wybór zarówno dla mniejszych, średnich, jak i dużych czworonogów. Jeżeli pies lubi spać na jakimś podwyższeniu, doskonałym wyborem będą łóżka dla psa prostokątne z dodatkowym oparciem. Oprócz tego dla psów seniorów, a także cierpiących na różne dolegliwości i choroby ze strony układu ruchowo-stawowego warto wybrać wariant materaca ortopedycznego. Dodatkowo łóżko dla psa można wyposażyć w miękki kocyk czy też matę chłodzącą, która sprawdzi się w letnie, upalne dni. Różnorodny asortyment, szeroka gama kolorystyczna – oferta sklepu bez wątpienia pozwoli na satysfakcjonujący zakup!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here