Co wyróżnia wózki Mutsy Evo i Nexo?

0
1487

Wybór nowoczesnego wózka pozwoli zagwarantować maksimum komfortu przewożonemu w nim dziecku. Inwestując w markowe, sprawdzone konstrukcje, zapewnisz sobie również większą wygodę podczas ich prowadzenia czy składania. W sprzedaży znajdziesz wiele modeli wózków wartych większej uwagi. Wśród nich na szczególne wspomnienie zasługują dwie konstrukcje od renomowanej marki Mutsy – wózki uniwersalne z serii Evo i lekkie spacerówki z serii Nexo. Co je wyróżnia?

Zalety wózka uniwersalnego

Propozycją dedykowaną rodzicom poszukującym wielofunkcyjnego wózka dziecięcego, który z klasycznego wózka głębokiego w prosty sposób można przekształcić w spacerówkę, są modele Mutsy z serii Evo. To uniwersalne konstrukcje, które prócz atrakcyjnego designu, wyróżnia także doskonała jakość wykonania i duża funkcjonalność użytkowa. Wózek Evo został wyposażony w trwałą gondolę, która dba o komfort niemowlęcia i przenoszącego go rodzica. Po jej demontażu wózek przekształca się w spacerówkę z dwustopniowym systemem regulacji siedziska. Dla zwiększenia komfortu dziecka siedzisko można zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Można również podnieść lub opuścić podnóżek, schować lub rozsunąć budkę, która zabezpiecza przed słońcem i deszczem. Wózek Evo został również wyposażony w funkcję blokady kółek, co ułatwia jego prowadzenie po nierównej nawierzchni, na przykład po piasku.

Zalety klasycznej spacerówki

Największym atutem tego typu konstrukcji jest ich niska waga, szeroki zakres regulacji oparcia i duża łatwość prowadzenia po wielu typach nawierzchni. Takie wózki są na ogół bardziej sterowne niż wózki głębokie i po złożeniu zajmują zdecydowanie mniej miejsca. W ofercie firmy Mutsy znajdziemy wyróżniające się ciekawym designem, ergonomiczne wózki spacerowe z serii Nexo. To lekkie i funkcjonalne konstrukcje, które wyposażono w płynny system regulacji nachylenia oparcia. Dzięki temu możesz zapewnić większy komfort przewożonemu w wózku dziecku. Na wygodę dziecka wpływa również nowoczesne zawieszenie i amortyzacja przednich kół, możliwość regulacji podnóżka czy zastosowanie rozsuwanej budki, która skutecznie osłania od słońca i deszczu.

Jeśli szukasz trwałego wózka dziecięcego charakteryzującego się dużą funkcjonalnością i atrakcyjnym wyglądem, w ofercie firmy Mutsy znajdziesz wiele ciekawych konstrukcji, które dbają o komfort dziecka i obsługującego wózek rodzica. Dla osób szukających klasycznego wózka głębokiego dobrym wyborem będzie model z serii Evo. Jeżeli potrzebujesz lżejszej spacerówki, zapoznaj się bliżej z konstrukcją z serii Nexo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here