Downtown Perfume od Calvin Klein to wyjątkowe perfumy dla kobiet w każdym wieku. Mogą być traktowane jako sposób na podkreślenie swojego efektownego stylu na specjalnych wydarzeniach jak np. impreza firmowa. Sprawdzą się również na co dzień, aby w każdym miejscu pozostawiać zapach radości i szczęścia. Perfumy Calvin Klein Downtown należą do grupy perfum, które do dziś znajdują się w czołówce na rynku. Jak pachną? Kiedy najlepiej ich używać? Z czym łączyć? Odpowiadamy!

Calvin Klein Downtown – doskonałe i świeże

Perfumy Calvin Klein Downtown zostały wydane w 2013 roku. Początkowo były przedstawiane jako zabawne, młodzieńcze perfumy dla kobiety, która wyznacza trendy. Z czasem jednak eksperci zaczęli doceniać Calvin Klein Downtown również w formalnych sytuacjach. Perfumy są zarówno świeże, jak i ekstrawaganckie. Unikalna mieszanka składników olśniewa jasną słodyczą. Ostra odrobina włoskiej cytryny rozpoczyna kompozycję zapachem ostrej soczystości. Natychmiast budzi i inspiruje umysły wszystkich osób znajdujących się w najbliższym otoczeniu. Kolejny aromat, słodka gardenia łagodzi ostrość zapachu, okrywając go kwiecistą słodyczą, dzięki której zapach staje się bardziej kobiecy. Czysty, trwały cedr ogrzewa wcześniejsze nuty swoją głęboką, bogatą złożonością. Taka kompozycja sprawia, że beztroski i podnoszący na duchu Calvin Klein Downtown to zapach na każdą okazję.

Calvin Klein Downtown – jedna z najlepszych kompozycji zapachowych

Woda perfumowana dla kobiet Calvin Klein Downtown to jedna z najlepszych kompozycji zapachowych dla kobiet, które pojawiły się w sklepach w ciągu ostatnich lat. Zapach jest bardzo kobiecy, dlatego może być stosowany przez kobiety w każdym okresie swojego życia. Perfumy po raz pierwszy zagościły na półkach perfumerii w 2013 roku i od tego czasu stały się faworytem wielu kobiet. Konsystencję wymyśliła Caroline Sabas. Perfumy zalicza się do grupy kwiecisto-drzewno-piżmowych. Calvin Klein Downtown to kompozycja, która od samego początku budzi pozytywne emocje. Zaraz po naniesieniu perfum na skórę możemy poczuć zapach nut głowy. Budują ją następujące aromaty: włoska cytryna, bergamotka, tunezyjskie neroli, gruszka i śliwka. Kiedy upłynie dłuższa chwila, możemy cieszyć się zapachem nutą serca Perfumy Calvin Klein Downtown, czyli aromatami, którymi są różowy pieprz, gardenia i liść fiołka. Jeszcze bardziej wyrazisty i przyjemny zapach pozostawia baza zapachu, czyli kadzidło, cedr teksański i piżmo. Bardzo efektowny jest również flakon, w którym producent umieścił perfumy. Przypadnie on do gustu każdej kobiecie.

Calvin Klein Downtown to również doskonały pomysł na prezent. Wybór podarunku nie jest łatwy, a już na pewno, jeżeli chcemy kupić perfumy. Przed zakupami warto znać kilka ważnych zasad, które z pewnością nie pozwolą popełnić perfumowej „gafy” w postaci zupełnie nietrafionego aromatu. Dobrze by było, być się orientowali, jaki gust ma osoba, którą chcemy obdarować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here