Pierścionek to ulubiona ozdoba wielu kobiet. Nic więc dziwnego, że jest również popularnym prezentem, wręczanym przy różnych okazjach. Często używa się go jako symbolu miłości i przywiązania, ale też przyjaźni. Niestety, wybór rozmiaru wielu osobom nastręcza trudność. Dlatego też jednym z ciekawych pomysłów może być wybór pierścionka regulowanego.

Prezent, który na pewno będzie pasował

Pierścionki z regulowaną obrączką są doskonałym pomysłem na prezent dla każdego, kto nie potrafi lub nie ma okazji ocenić rozmiaru pierścionka. Świetnie nada się więc na niespodziankę dla kobiety, którą chcemy uhonorować właśnie takim drobiazgiem. W przypadku niespodzianki nie możemy raczej liczyć na pomoc w wyborze i przymierzenie kilku wersji, dlatego możliwość regulacji ułatwi wybór.

Pierścionek regulowany może być także dobrym wyborem dla osoby, która nie należy do bliskiej rodziny i mieszka dość daleko. W takim przypadku z reguły nie ma możliwości, aby poznać rozmiar biżuterii, którą nosi na co dzień. Dlatego też wybierając regulowaną obrączkę, sprawisz jej radość i jednocześnie unikniesz problemów z wymianą ozdoby na inną ze względu na rozmiar.

Prezent z myślą o przyszłości

Warto pamiętać, że dłonie kobiet wraz z wiekiem mogą się dość mocno zmieniać. Ich kostki mogą się powiększyć, a całe palce lekko przytyć. Wybierając biżuterię, warto pomyśleć przyszłościowo i zdecydować się na taką, która wraz ze zmianą dłoni również się zmieni. Dzięki temu nawet kupując pierścionek dla młodej dziewczyny można mieć pewność, że będzie nosiła go przez wiele lat.

W tym przypadku pierścionki regulowane są wręcz idealne, pozwalają bowiem na delikatne rozszerzenie obrączki tak, aby nigdy nie uciskała i zawsze lekko przechodziła przez kostki. Jednocześnie nie będzie groziła tym, że pierścionek przez przypadek ześlizgnie się z palca.

Innowacyjny design na każdą okazję

Klasyczne pierścionki, do których wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni, posiadają obrączkę w postaci pełnego kółka. Pierścionki regulowane – Jubiler Liszka odznaczają się z kolei nietypowym designem, w którym obrączka jest otwarta i przypomina swoim kształtem pierścień Atlantów. Z pewnością spodoba się każdemu, kto preferuje nietypowe aranżacje ozdób, ale też osobom, które są rozmiłowane w symbolicznej biżuterii.

Pierścionki regulowane zostały stworzone tak, aby prezentowały się unikatowo. Znajdziemy wśród nich zarówno takie, które ozdobione są prostym napisem “LOVE” lub symbolem serduszka, świetnie sprawdzającym się do wyrażenia uczuć. Ciekawym przykładem może być także pierścionek z literą pośrodku, który może stać się upamiętnieniem ważnego dnia w życiu kobiety, jak choćby okrągłe urodziny czy ukończenie uniwersytetu.

Bardzo uniwersalnym wyborem będzie z kolei pierścionek z kolorową cyrkonią, który można podarować dosłownie w każdej sytuacji. Będzie pięknym podarunkiem dla mamy, siostry, żony czy córki. Sprawdzi się także jako prezent dla najlepszej przyjaciółki, podarowany przez jej kobiecą bratnią duszę. Ważną jego zaletą jest możliwość spersonalizowania, na przykład poprzez wybór koloru kamienia szlachetnego czy barwy złota.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here