Jeśli zainteresował Cię tytuł niniejszego artykułu, to z całą pewnością interesujesz się motoryzacją. Na pewno wiesz, że prawidłowe działanie pojazdów uzależnione jest od części, które w nich zamontowano. Bardzo ważna jest jakość ich wykonania oraz przeznaczenie. I nie chodzi jedynie o dobranie ich do konkretnego modelu samochodu, ale również o sposób jego użytkowania. Jeśli nasz pojazd ma mieć sportowy charakter, to należy zadbać o właściwe zawieszenie.

Kilka słów o firmie Eibach

Renomowanym producentem części zawieszenia samochodowego jest firma Eibach. Historia przedsiębiorstwa sięga lat siedemdziesiątych XX wieku, kiedy to Heinrich Eibach, ojciec i dziadek dzisiejszych właścicieli i prezesów – Wilfrieda i Ralpha Eibach, rozpoczął swoją skromną działalność w branży motoryzacyjnej. Współcześnie, Eibach to międzynarodowa grupa przedsiębiorstw, których oddziały znajdują się w Niemczech, Chinach, USA, Anglii, Japonii, RPA i Australii.

Koncern zatrudnia ponad 400 pracowników, w tym projektantów, pracowników produkcji i dystrybutorów, którzy dbają o wysoką jakość produktów, jak również zapewniają wysokie standardy obsługi. Certyfikowanym dystrybutorem firmy Eibach w Polsce jest Racing Corner Sp. z o.o., który prowadzi sklep internetowy https://eibach.pl/. Sprzedawca oferuje możliwość wysyłki kurierem lub odbiór własny w Częstochowie.

Co znajduje się w ofercie sklepu?

Asortyment sklepu Eibach.pl obejmuje następujące rodzaje produktów:

  • sprężyny,
  • dystanse, śruby i dodatki,
  • sportowe stabilizatory Anti-Roll-Kit,
  • zestawy zawieszenia,
  • zawieszenia gwintowane,
  • elektroniczne moduły zawieszenia Pro-Tronic,
  • regulacje zawieszenia Pro-Aligment,
  • części do pojazdów produkcyjnych maksymalizujące ich prowadzenie.

Produkty Eibach cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników sportów motorowych oraz off road. Zawieszenia oferowane przez firmę gwarantują stabilność pojazdu podczas pokonywania zakrętów i nierówności. Poza tym dzięki nim samochód nabiera efektownego sportowego charakteru. W sprzedaży są między innymi przednie oraz tylne sprężyny amortyzatorów, które zasadniczo wpływają na właściwości jezdne danego pojazdu.

Warto podkreślić, że firma Eibach stawia duży nacisk na wysoką jakość swoich wyrobów. Każdy z produktów przechodzi rygorystyczne kontrole i jest testowany w różnych warunkach. Dzięki temu zachowują długą żywotność, nawet podczas intensywnego użytkowania.

Jak wyszukiwać produkty?

Dużą zaletą sklepu Eibach.pl jest niezwykle przystępna wyszukiwarka produktów. Odwiedzający stronę sklepu klient proszony jest o wybór marki samochodu, modelu oraz rocznika, a także wersji silnika. W asortymencie są części nadające się do pojazdów bardziej, jak i mniej znanych marek. W opcji są zatem  elementy zawieszenia dedykowane markom: Audi, Citroen, Mitsubishi, Mercedes-Benz, Subaru, Toyota, Volvo, jak i przeznaczone dla pojazdów: Tesla, Proton, Alpine, Abarth, Vauxhall, StreetScooter.

Po wskazaniu poszukiwanej marki, modelu oraz silnika samochodu, ukazują się wszystkie oferowane dla niego części zawieszenia. Niektórym użytkownikom może przypaść do gustu inna forma wyszukiwania produktów. Sklep oferuje także wybór produktów według rodzaju (m.in. sprężyny, śruby, dystanse) oraz umożliwia pobranie katalogu w postaci pliku PDF.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here