Skip to content

Wielka Wymiana Kontaktów. Przypadek, przyjaźń i historia sukcesu!

Opublikowano w Biznes

Dwie przedsiębiorcze kobiety spotkały się przypadkiem na konferencji, wymieniły się wizytówkami i dały początek cudownej relacji, tworząc podwaliny na solidny wspólny biznes. Tak zaczęła się historia Katarzyny i Lidii, które dziś prowadzą z sukcesem ogólnopolski projekt Wielka Wymiana Kontaktów. 

Swego czasu brałyśmy udział w dużej ilości konferencji w Polsce. – opowiada Katarzyna Dziubalka. Oprócz treściwej wiedzy, to niewiele przywoziłyśmy ze sobą ciepłych kontaktów. Po prostu nie ma czasu w przerwach między wykładami, aby nawiązywać relacje i dzielić sie informacjami o swoim zawodzie. Zapominamy tym samym, że tworzenie relacji to jeden z najważniejszych elementów w świecie biznesu. Z potrzeby, jaką zauważyłyśmy na rynku, powstały oddzielne spotkania, które są głownie poświęcone relacjom biznesowym. W „Wielkiej Wymianie Kontaktów” wspieramy i łączymy przedsiębiorców. Targetujemy głównie w przedsiębiorcze kobiety 35-45 lat. Przychodzą też osoby znacznie starsze z dużym doświadczeniem w biznesie. Są też eksperci, którzy dzielą się wiedzą. Dzięki współpracy z Dorotą Mastalską, która edukuje w zakresie nawiązywania kontaktów i relacji biznesowych, nie można się u nas nudzić. Mamy swoje wypróbowane autorskie podejście do każdego zaproszonego gościa. Dajemy 100% uwagi i dostarczamy pozytywną aurę.
Sukces tkwi w powtarzalności i multiplikowaniu wydarzeń w kraju. – opowiada Lidia Popławska. Formuła w każdym miejscu jest podobna.Teraz przygotowujemy się też do cyklicznych spotkań w Berlinie i Londynie. Obecnie istniejemy z WWK w 14 miastach, a kolejne czekają w kolejce. Prowadzenie tak szerokiego biznesu nie jest łatwe i absorbuje nasz czas w większym wymiarze niż podstawowe osiem godzin dziennie.
A… po pracy, kiedy pojawia się czas dla nas, to uciekamy na parkiet ukochanej szkoły tańca. Uwielbiamy tańczyć Salsę. Tam zrzucamy z siebie cały stres i napięcie. Kochamy też zwiedzać ciekawe miejsca, hotele i restauracje, gdzie testujemy dziwne i autorskie potrawy. Nie wyobrażam sobie, abym raz w miesiącu nie była na fajnym spektaklu. – dodaje Lidia. Zwiedzamy orientalne kraje, ale kochamy ponad to Polskę. Dzięki naszej pracy odkrywamy ją na nowo. Jesteśmy ogromnymi patriotkami. Kręci nas styl życia. Nie przywiązujemy się do rzeczy materialnych. Żyjemy minimalistycznie. Można powiedzieć, że nasz dom mieści się w walizce.
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Jeden komentarz

  1. Już tyle lokalizacji Wielkiej Wymiany Kontaktów. A w planach jeszcze zagranica. Wymaga to ogromnego wkładu pracy i zaangażowania. Podziwiam dziewczyny za efekt skali i za to ciągłe życie na walizkach 🙂
    W spotkaniach networkingowych tkwi jednak moc. Dzisiaj klasyczna reklama jest coraz mniej skuteczna. Biznes oparty na relacjach może zwiększyć sprzedaż nawet pięciokrotnie (to wynik oparty na badaniach). A relacje nawiązuje się na networkingu.
    Z dobrych relacji rodzi się współpraca, zaufanie, rekomendacje. To działa, to właściwy kierunek rozwoju. To kierunek na sukces i tego wam życzę.

    3 października 2017
    |Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *