Skip to content

VIVA LA VITA – premiera kolekcji torebek Sabriny Pilewicz

Opublikowano w Moda

Sabrina Pilewicz po raz kolejny zabiera nas w podróż do malowniczej Italii, tym razem do górzystej krainy Piemontu. To właśnie tam usytuowane są dwie miejscowości, na których cześć powstały wyjątkowe modele toreb – ALBA oraz PESSIONE. Ambasadorką kolekcji SPxMARTINI została aktorka, Weronika Książkiewicz.

Nowa kolekcja projektantki powstała w hołdzie dla otaczającej nas codzienności, celebrowania prostych rytuałów, jednym słowem, życia . W najnowszych projektach Pilewicz bierze na warsztat wspomnienia dawnych lat, poszukując inspiracji, zagląda do garderoby naszych mam i babć, czego efektem jest wyrafinowana i bogata w kunszt symbioza pomiędzy stylem retro a duchem obecnych czasów. Tradycja, więzi, dziedzictwo, to elementy scalające przeszłość z teraźniejszością, które nie pozwalają o sobie zapomnieć, a o które należy niezwykle troskliwie dbać.

Pracując nad najnowszą kolekcją, projektantka stworzyła torebkę, która swoim designem mocno nawiązuje do stylu retro, nie zapominając jednocześnie o ultranowoczesnych detalach takich jak: podział na pasy, boczne sztywniki, regulowana objętość (podział na komory) oraz zmienny łańcuszek. Jej zamiarem było zaprojektować kolekcję, która będzie symbolizowała międzypokoleniowe zażyłości i ponadczasowość.

Nowa, limitowana edycja torebek ALBA i PESSIONE to efekt dalszej kooperacji Sabriny Pilewicz z marką Martini, która w swojej niemal pięćdziesięcioletniej historii wielokrotnie współpracowała z najznamienitszymi osobistościami ze świata mody i sztuki, w tym z Andym Warholem i duetem Dolce & Gabbana. To właśnie w sercu Piemontu powstał najnowszy produkt marki, wino musujące, MARTINI ASTI VINTAGE, którego historia i kryształowa butelka stały się inspiracją do stworzenia tej niecodziennej edycji toreb. Sama nazwa butelki i stylistyka vintage, w której jest ona utrzymana, przywołują tęsknotę za przeszłością i hołdowanie tradycji. Według filozofii SP w życiowym pędzie nie należy zapominać o celebracji codzienności i pielęgnowaniu wspomnień. Wszystkie modele z nowej kolekcji VIVA LA VITA oraz kultowa, powstała w 2014 roku torebka SP ASTI, pojawią się w premierowej palecie – złota i różowego złota, srebra oraz metalicznej czerwieni. Modele dodatkowo są ozdobione chorągiewką – MARTINI RACING. Nowością w tym sezonie są również breloki w kształcie kropki MARTINI, breloki kostki – inspirowane kostkami lodu.

Premiera kolekcji odbyła się w butiku przy ul. Kopernika 11/1. Podczas eventu zaprezentowano także najnowszy produkt Martini – wino musujące MARTINI ASTI VINTAGE. Na wydarzeniu pojawiło się liczne grono najważniejszych osób ze świata mody oraz Gwiazdy: Weronika Książkiewicz, Anna Kalczyńska, Katarzyna Glinka, Aleksandra Kisio, Dorota Czaja, Natalia, Laura i Rozalia Mancewicz, Anna Oberc, Ula Chińcz, Ula Dębska, Paulina Drażba – Kamińska, Maja Bohosiewicz, Monika Mrozowska, Lara Gessler, Kamila Szczawińska, Rebellook, Maffashion. Podczas premiery o apetyt gości zadbała Lara Gessler.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bądź pierwszy! Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *