add

TEKST: Agnieszka Wysocka

Dziennikarz, redaktor

Frifru - wyraź siebie za pomocą ubrania

Odważne, kolorowe stylizacje i ubrania, obok których na pewno nie przejdziesz obojętnie. To właśnie marka FriFru. 

Każdy etap projektu zaczyna się od pomysłu. Następnie powstaje forma, a zaraz potem mnóstwo rysunków, grafik, szkiców. Wszystko zawdzięczamy dobrej organizacji pracy i konsekwencji. Tworzona przez nas odzież pozwala wyrazić siebie za pomocą obrazu graficznego i koloru. Chcemy, żeby rysunek został środkiem przekazu - sposobu w jaki postrzegamy świat - obecnym w naszym życiu codziennym.

Nie chodzimy z zamkniętymi oczami – obserwujemy świat, rozglądamy się. Pomysły rodzą się codziennie, łapiemy je do notatników i szkicowników. Z tych zapisków powstają następnie nasze ubrania.

Czy moda od zawsze była dla nas elementem zabawy? Moda to przede wszystkim zabawa. Owszem, tworzymy projekty naszych ubrań, ale traktujemy je jak płótno pod naszą grafikę. Podziwiamy wielkich projektantów, ale to nie nasz świat. My chcemy ubierać ulicę, aby była bardziej kolorowa – po prostu. Każda z nas ma swój zakres obowiązków, staramy się sobie pomagać tak, aby nasze projekty były w pełni profesjonalne. To dla nas najw... (aby przeczytać musisz być zalogowany)

Aby skomentować artykuł
musisz być zalogowany