Skip to content

Premiera teledysku Miłosza Skibińskiego – „Na Nowo”.

Opublikowano w Galeria

W miniony piątek 20 listopada w gdańskiej Strefie Inspiracji odbyła się premiera teledysku do utworu „Na nowo” Miłosza Skibińskiego, półfinalisty programu „Must Be The Music”, którego kariera solowa nabrała tempa w tym roku.

Nad teledyskiem dla Miłosza pracowało pomorskie studio filmowe Mental Fly Production z producentką Anną Czarnowską na czele. Wydarzenie miało charakter zamknięty, po premierze videoklipu odbył się koncert grupy Garash, w którym Miłosz Skibiński na początku swojej kariery muzycznej w 2014 śpiewał wyłącznie chórki. Teraz jest artystą solowym, którym interesują się muzycy, którzy w przeszłości pracowali m.in. z takimi muzykami jak Anna Wyszkoni.
Event poprowadziła Paulina Marwińska. Głównym sponsorem wydarzenia był Mini Zdunek, który był fundatorem nagrody w postaci „samochodu na weekend” w loterii wizytówkowej. Dodatkowe nagrody w loterii przekazały Salon Kosmetyczny Arkesia, Cancun, Maarwin oraz Spółka Profit Plus.
Słodką atrakcją był m.in. tort ze Słodkiej Akademii Lucyny Kordy, a dla miłośników ekskluzywnych alkoholi degustacja wina z Pracowni Red Wine & Whisky Przemysława Gwardzika. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji przygotowanej przez Krzysztofa Witeckiego.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bądź pierwszy! Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *