Skip to content

Komfortowy samochód Porsche Cayenne ze sportowym DNA

Opublikowano w Smaki życia

Choć marka Porsche powszechnie kojarzy się ze sportowymi samochodami, ma w swojej ofercie także SUV-y. Piękne, wygodne i z pazurem. Porsche Cayenne i Porsche Macan cieszą się wyjątkowym powodzeniem w ofercie leasingowej. Doceniają je nie tylko rodziny, ale także osoby będące często w podróży. Użytkowanie tych samochodów to sama przyjemność. Nie straciły nic ze swojego sportowego charakteru. Są przy tym także bezpieczne i przestronne.

– To jest model, w którym 5-osobowa rodzina będzie się czuła bardzo komfortowo. Nie brakuje w nim przestrzeni na nogi, przy tym wygodne siedzenia i ma bardzo pojemny bagażnik. Samochód ten wciąż jest jednak utrzymany w duchu Porsche. Powiedziałabym, że jest to złoty środek pomiędzy wygodą, a sportowym charakterem. Możemy przemieszczać się nim szybko i wygodnie – mówi Karolina Łukaszewska, marketing menager w Porsche Centrum Sopot.

 Porsche Cayenne oraz Porsche Macan cieszą się wyjątkowym powodzeniem wśród kobiet. 

– Panie lubią Suv-y, ponieważ mają w nich lepszą widoczność. Czują się bezpieczniej w wyższym aucie. Cenią sobie także intuicyjne rozwiązania wykorzystane w Porsche. Nie są aż tak zaawansowane w temacie parametrów i funkcji, więc przemyślany kokpit ułatwia im użytkowanie samochodu. Zaawansowane technologicznie rozwiązania nie sprawiają im problemu – zauważa. Marka Porsche ma przyjemny dla oka design. Podobnie jak w przypadku sportowych samochodów, SUV-y mają skórzane fotele wykończone szlachetną nitką i wybite na zagłówkach logo. Wykorzystano w nich najwyżej jakości materiały. Ponadto w Porsche istnieje możliwość spersonalizowania auta. Klient może dobrać sobie kolory poszczególnych elementów. Zadecydować jak auto ma wyglądać na zewnątrz i wewnątrz.

Porsche Cayenne
© Krzysztof Witecki, Anna Łaga, Porsche Cayenne

– Jesteśmy w stanie sprostać bardzo nietypowym wymaganiom. Na specjalne życzenie umożliwiamy oklejenie samochodu specjalistyczną folią. Nie jest ona widoczna dla oka i auto może przybrać dowolny kolor w wersji matowej lub błyszczącej – dodaje Karolina Łukaszewska.

Porsche Cayenne jest obecnie dostępne w atrakcyjnej ofercie leasingowej. Cześć samochodów stoi w salonie, część jest dostępna na zamówienie. Wszystkie auta pojawią się prawdopodobnie do końca lipca.

– Kiedyś było tak, że klienci płacili za auto gotówką lub przelewem. Teraz coraz częściej podajemy cenę auta w koszcie miesięcznym. Oferta leasingowa jest świetnym rozwiązaniem w przypadku osób prowadzących firmy. Mogą one wliczyć sobie to auto w koszty. Takie raty nie obciążają tak bardzo budżetu, jak jednorazowa opłata –tłumaczy.

© Krzysztof Witecki, Anna Łaga, Porsche Cayenne

Sesja zdjęciowa tego modelu została wykonana w Sopocie. Jej autorem jest fotograf Krzysztof Witecki. Do zdjęć pozowała międzynarodowa modelka Anna Łaga. Kolekcję zaś, dopasował sam mistrz kobiecego stylu Michał Starost.

Założenie na siebie eleganckiej czerwieni, a tym bardziej zestawienie go z przepięknym kolorem Porsche sprawia, że wspólnie emanują pozytywną energią. W tym kolorze kobieta czuje się dużo pewniej. Jest zauważana i che zwracać na siebie uwagę. Napewno nie ukrywa się w trzecim rzędzie. Chce być na przodzie oraz skupiać na sobie wzrok zazdrosnych kobiet i zachwyconych mężczyzn. Sama też, przez ten kolor czerwieni pokazuje swoją niezależność, przebojowość oraz temperament. Czerwień należy zmysłowo przełamywać innymi dodatkami. Tak też jest zaprojektowany ten model Porsche. Patrzenie na niego nie jest nudne. Zachwyca grą świateł i czarnych elementów nadwozia. Dokładnie tak jak powinna zachwycać kobieta sukcesu na wytwornym balu w czerwonej sukni – wspomniał nam Michał Starost.

 

Przygotowanie materiałów: Hanna Karczewska i Krzysztof Witecki

© Krzysztof Witecki, Anna Łaga, Porsche Cayenne
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bądź pierwszy! Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *