Skip to content

„Pokochaj swoje serce” – autorstwa Dagmary Skalskiej

Opublikowano w Psychologia

 Książka już od 5 lipca dostępna w sprzedaży! Zapraszamy do salonów Empik!

Dagmara Skalska – pozytywna egoistka, inspiratorka, pasjonatka świadomego życia, wulkan energii – tym razem przekonuje, by posłuchać serca i dzięki temu odmienić siebie. Jeśli czujesz, że nie możesz ruszyć z miejsca, utknęłaś w martwym punkcie, chcesz zmiany a zarazem się jej boisz, jeśli masz dość nadmiernego myślenia, analizowania i zamartwiania się na zapas, a jedyne czego pragniesz to być po prostu zadowoloną z siebie i z życia – to jest to książka dla Ciebie!

Dagmara Skalska uczy „alfabetu serca”, pokazuje, jak sprawić, by emocje nie zapanowały nad naszym życiem i co zrobić, by nie dać się oszukać intelektowi. Intelekt planuje twoje życie, dlatego zajmuje się przyszłością. Serce chce cieszyć się chwilą!Intelekt ocenia, co jest dobre, a co złe. Serce otwiera się na wszystkie doświadczenia. Intelekt walczy z tym, co nie pasuje do jego scenariusza. Serce akceptuje wszystko, co przypływa. Życie jest zaskakująco proste, gdy przestajemy je komplikować.

To książka pełna ćwiczeń, zadań i eksperymentów. W trakcie czytania będziesz się świetnie bawić, wzruszać i odkrywać nową wiedzę, a na koniec stanie się coś wyjątkowego: otworzysz swoje serce! Poczujesz, jak przepływa przez ciebie życie.

Czy jesteś już gotowa, by zaryzykować nowe spojrzenie na siebie samą i na świat. Dostępna w salonach Empik.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bądź pierwszy! Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *