Skip to content

Reklama

Zastanawiasz się dlaczego reklama w papierowej prasie jest nieśmiertelna? Dlaczego warto skorzystać akurat z naszej oferty? Magazyn Dolce Vita – Lifestyle & Business stworzy we współpracy z Tobą reklamę, która nie będzie miała formy pustego sloganu, ale wartościową treść opatrzoną piękną oprawą graficzną. Nasze możliwości są nieskończone.

Dolce Vita brand
Nasza marka na przestrzeni lat zbudowała relacje z środowiskiem, w którym jest kolportowana i nieustannie zdobywa coraz większą liczbę czytelników, popartą statystykami. Raz zainteresowany czytelnik, z uporem wraca do naszych gazet i poleca je swoim znajomym. Poza tym nasze teksty nie są koloryzowane, jesteśmy wiarygodni i lojalni wobec naszych współpracowników oraz czytelników, którzy wiedzą, że mogą nam ufać.
Wykorzystaj to, co już zbudowaliśmy – współpracuj z nami.
Materiały docierające do Magazyn Dolce Vita – Lifestyle & Business są dokładnie selekcjonowane, dlatego zawartość reklamy stworzonej dla Ciebie będzie spełnieniem Twojej wizji. Nad wizerunkiem Twojej reklamy będą czuwać specjaliści z działu grafiki, fotografii, PR oraz dziennikarstwa czy copywritingu.

Moc tradycyjnego magazynu
Wielu Twoich klientów wciąż woli trzymać w rękach gazetę, wertować jej kartki z papieru kredowego, niż przeglądać portale internetowe i blogi. To zwiększa skuteczność Twojej reklamy. Często nawet nie zauważamy ogłoszeń i banerów w Internecie, ale dobre zaprezentowanie Twojej firmy w Magazyn Dolce Vita – Lifestyle & Business nie tylko zapada w pamięć, a skłania do skorzystania z usługi, jaką oferuje Twoja firma czy zakupienia Twoich produktów.

Zasięg
Nasz magazyn kierowany jest do określonej grupy osób (o naszym targecie przeczytasz w zakładce O Nas), docieramy precyzyjnie do naszego targetu i zachęcamy do korzystania z Twoich usług.
Reklama w magazynie Dolce Vita – Lifestyle & Business działa równie dobrze dzięki temu, że bywamy na najbardziej prestiżowych wydarzeniach, gdzie zabieramy nasz magazyn. Widząc nasz magazyn, klienci widzą Twoją reklamę.
Gazeta wydawana jest w bardzo dużym nakładzie. To daje możliwość dotarcia do szerokiej grupy docelowej, nie tylko w Trójmieście i okolicach, ale również innych miastach Polski. Jeden egzemplarz magazynu czyta około 25-30 osób. Pamiętaj, że większy zasięg przekłada się na większą liczbę klientów.
Naszego magazynu nie trzeba szukać, gazeta papierowa łączy się z tym, że umiejscawiana jest najbliżej Twojej usługi czy produktu, łączy się z nią, co pozwala klientom szybko Ciebie znaleźć. A co najważniejsze – reklama w prasie jest długowieczna i ekskluzywna.

Nie tylko reklamą graficzna
Jeśli czytelnik ufa swojej gazecie, ceni zamieszczone w niej artykuły i kieruje się zawartymi w nich poradami. Taki obiektywny artykuł może być właśnie o Twojej firmie, napisany na życzenie. Jest to dobry sposób na przedstawienie Twojej firmy i oferty. Taki artykuł możesz tez połączyć z ogłoszeniem, co zwiększa jego efektywność. Jeśli do artykułu dodamy profesjonalnie wykonane zdjęcia, zwiększamy dodatkowo szanse na powodzenie reklamy.

Internet
W pogoni za innowacjami rynku prasowego, znając siłę naszej marki, postanowiliśmy odnowić i ulepszyć stronę internetową, na której oferujemy coraz to nowe możliwości reklamowe naszym klientom.

Potęga rezultatu kampanii
Jeśli reklamujesz się w tym samym okresie na dwa różne sposoby, to Twoje rezultaty mogą wzrosnąć nawet czterokrotnie.  Warto więc zainwestować nie tylko w reklamę w Internecie, ale również w prasie drukowanej. Zdobędziesz więcej nowych klientów w bardzo krótkim czasie.

Dlaczego akurat Dolce Vita?
Jeżeli jesteś zainteresowany indywidualnym podejściem, ciekawą, estetyczną reklamą w prasie czy internecie, powinieneś wybrać właśnie nas. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Wiemy, jak działa rynek, dlatego to właśnie my możemy Tobie pomóc.