Skip to content

O nas

Kim jesteśmy?
Magazyn Dolce Vita – Lifestyle & Business  to ekskluzywny bezpłatny dwumiesięcznik i strona internetowa, ściśle związana z tematami takimi jak: biznes, kultura, moda, zdrowie, uroda oraz podróże.
Piszą dla nas nie tylko profesjonalni dziennikarze, ale i specjaliści z rozmaitych dziedzin.

Dokąd docieramy?
Magazyn dystrybuowany jest na terenie Trójmiasta i okolic, Warszawy, Krakowa, Poznania, Torunia i Bydgoszczy w nakładzie 5 tys. egzemplarzy, dociera do miejsc luksusowych, o wysokich standardach, często odwiedzanych przez kobiety.
Jeden nakład magazynu czytany jest przez średnio 100 tys. osób.
Posiadamy również prężnie rozwijający się fanpage. Na naszej stronie internetowej zarejestrowanych jest ponad 5 tys. użytkowników.

Grupa docelowa
Naszą docelową grupą odbiorców są kobiety aktywne zawodowo w przedziale wiekowym 25-55 lat, właścicielki mikro i makro przedsiębiorstw, a także dużych firm, które dbają o swój rozwój osobisty. Kobiety te cenią sobie wysoką jakość produktów i standard usług.

Działania dodatkowe
Marka Dolce Vita to nie tylko pięknie wydany magazyn, a znacznie więcej. Do naszych działań zaliczamy również wszelkiego rodzaju usługi graficzne wraz z drukiem i fotograficzne, opracowanie strategii marketingowej oraz PR-owej, organizację wydarzeń i konferencji. Oferujemy również możliwość objęcia wydarzeń czy projektów patronatem medialnym.

Nasze SocialMedia
Twitter
Facebook
Instagram
Pinterest