Skip to content

Natalia Siwiec w kolekcji Sylwii Majdan

Opublikowano w Moda

Najnowsza kolekcja Sylwii Majdan jesień-zima 2016/2017 to propozycja dla mocnych, niezależnych i charakternych kobiet. Projektantka ma w zwyczaju przyglądać się kobietom sukcesu, jednakże takim, dla których sukces oznacza po prostu spełnienie siebie i realizacje swoich marzeń. Stąd w atelier Majdan znalazły swoje miejsce projekty bardzo różnorodne. Znaleźć tu można klasykę odwołującą się do czerni, bieli i szarości, minimalistyczne formy wprost kojarzone z elegancją oraz ubrania rozbuchane kwiatową, wzorzystą energią. Motto, które niezmiennie wyznaje projektantka mówiące o tym, aby kobiet nie przebierać, ale pozwolić, aby świadomie zdecydowały jak chcą siebie eksponować towarzyszy Majdan i w tej realizacji.

Warto zwrócić uwagę na kolekcję także pod kątem jej praktycznych stron, znajdą się tu bowiem projekty sportowe: seria MBM, bomberki czy seksowne kombinezony. Nie zabrakło nawiązań do lat 60-tych oraz powrotów do klasyki w postaci spódnic do połowy łydki czy bardzo kobiecych tunik. Twarzą kolekcji została Natalia Siwiec, która według projektantki idealnie wpisuje się w symbol kobiety zmysłowej, delikatnej, ale i silnej i pewnej siebie.
„Znam się z Natalią od kilku lat, obserwuję ją okiem projektanta, ale i koleżanki. Widzę jak się zmienia, jak dojrzewają w niej pewne emocje, na które choćby z racji wieku i doświadczenia, wcześniej nie było miejsca. Dziś Natalia to nie tylko piękna dziewczyna, co fajna, pewna siebie kobieta, której nie musiałam szukać w czasie powstawania zdjęć, bowiem, ona po prostu tam była. Natalia to połączenie naturalnej kobiecej dojrzałości z młodzieńczą nonszalancką. To nie tylko widać na zdjęciach, ale wręcz czuć.” – komentuje swój wybór Projektantka.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bądź pierwszy! Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *