Skip to content

Kategoria: Moda

Konkurs dla prawdziwych designerów!

Opublikowano w Moda

Ruszyła druga już edycja ogólnopolskiego konkursu dla projektantów, organizowanego przez Galerię Wnętrz City Meble. Tegoroczna edycja stawia przed designerami zadanie zaprojektowania inspirującego mebla z drewna. Zwycięska praca wejdzie w 2018 roku do kolekcji marki TRE, stworzonej przez Tomka Rygalika, współorganizatora konkursu.

Czytaj dalej Konkurs dla prawdziwych designerów!

Nie chcę sprzedawać ubrań, ale koncept na życie.

Opublikowano w Moda

Uczestnik programu „Project Runaway” kusi autorskimi ubraniami w Krzywym Domku w Sopocie. Można tam znaleźć prawdziwe dzieła sztuki. Linii PHI CONCEPT przewodzi znak PHI. Symbolizuje on wyjątkowo harmonijny i piękny w swoich proporcjach podział. Choć wiele mówi się o projektach Patryka Wojciechowskiego, to sam projektant woli pozostać w cieniu. Taką drogę trochę wybrałem, a trochę taki jestem. Mam nadzieję, że moje ubrania same się obronią – stwierdza. Czytaj dalej Nie chcę sprzedawać ubrań, ale koncept na życie.

Nowa kolekcja zegarków Swarovski

Opublikowano w Moda

Dzięki pełnym blasku, a jednocześnie eleganckim zegarkom z nowej kolekcji Swarovski na sezon jesień/zima 2017 nowoczesna kobieta może bez trudu uatrakcyjnić swoją stylizację i codziennie, o każdej porze dnia emanować nieodpartym urokiem i pewnością siebie. Nowy asortyment, który doskonale wyraża charakterystyczne DNA marki Swarovski, obejmuje uniwersalne zegarki, wśród których znalazły się modele zarówno skromne, jak i odważne; zarówno ponadczasowe, jak i odzwierciedlające najmodniejsze trendy. Czytaj dalej Nowa kolekcja zegarków Swarovski