Skip to content

Kategoria: Moda

Nie chcę sprzedawać ubrań, ale koncept na życie.

Opublikowano w Moda

Uczestnik programu „Project Runaway” kusi autorskimi ubraniami w Krzywym Domku w Sopocie. Można tam znaleźć prawdziwe dzieła sztuki. Linii PHI CONCEPT przewodzi znak PHI. Symbolizuje on wyjątkowo harmonijny i piękny w swoich proporcjach podział. Choć wiele mówi się o projektach Patryka Wojciechowskiego, to sam projektant woli pozostać w cieniu. Taką drogę trochę wybrałem, a trochę taki jestem. Mam nadzieję, że moje ubrania same się obronią – stwierdza. Czytaj dalej Nie chcę sprzedawać ubrań, ale koncept na życie.

Nowa kolekcja zegarków Swarovski

Opublikowano w Moda

Dzięki pełnym blasku, a jednocześnie eleganckim zegarkom z nowej kolekcji Swarovski na sezon jesień/zima 2017 nowoczesna kobieta może bez trudu uatrakcyjnić swoją stylizację i codziennie, o każdej porze dnia emanować nieodpartym urokiem i pewnością siebie. Nowy asortyment, który doskonale wyraża charakterystyczne DNA marki Swarovski, obejmuje uniwersalne zegarki, wśród których znalazły się modele zarówno skromne, jak i odważne; zarówno ponadczasowe, jak i odzwierciedlające najmodniejsze trendy. Czytaj dalej Nowa kolekcja zegarków Swarovski

Marka Wspiera Markę – projekt artystyczny z udziałem polskich marek już w najbliższą sobotę.

Opublikowano w Moda

Nawet najpotężniejsi gracze przyznają, że nie byłoby biznesu bez współpracy. To dzięki umiejętności łączenia i współdziałania mogły powstać giganty. Projekt Marka Wspiera Markę podąża tym śladem łącząc we współpracy polskich twórców. Czytaj dalej Marka Wspiera Markę – projekt artystyczny z udziałem polskich marek już w najbliższą sobotę.