Skip to content

L’APERITIVO ITALIANO – kolekcja Sabriny Pilewicz

Opublikowano w Moda

Włoskie życie to kwintesencja radości i prawdziwa celebracja codziennych przyjemności, szczególnie przy słynnym włoskim aperitivo. Właśnie w tym duchu powstała najnowsza kolekcja projektantki SABRINY PILEWICZ – L’APERITIVO ITALIANO.

Poszukując inspiracji, projektantka zajrzała do pełnych życia włoskich knajpek, gdzie Włosi celebrują aperitivo – koktajl nie tylko na pobudzenie apetytu, ale przede wszystkim jako wyjątkowy pretekst do spotkań i spędzenia czasu w doborowym towarzystwie. Ożywione dyskusje o sztuce, życiu i dobrym jedzeniu przy aperitivo to kwintesencja włoskiego lifestyle’u.
Sabrina Pilewicz tym razem przenosi nas na wzgórza Piemontu, które uwodzą harmonią i prawdziwie włoskim klimatem la dolce vita. Serce regionu, Turyn to prawdziwie energetyczna mieszanka historii i nowoczesności – emanuje witalnością, młodością, niezahamowaną swobodą. Życie all’italiana zachęca do próbowania, smakowania, delektowania się teraźniejszością… tak, aby nabrać ochoty na więcej.

Najnowsza kolekcja Sabriny Pilewicz – L’APERITIVO ITALIANO to efekt kontynuacji współpracy projektantki z marką Martini, która w swojej niemal stupięćdziesięcioletniej historii wielokrotnie współpracowała z najznamienitszymi osobistościami ze świata mody i sztuki, w tym z Andym Warholem czy duetem Dolce & Gabbana.
Martini to marka Ikona, kwintesencja włoskiego stylu życia – od 2015 roku zachęca w swoich kampaniach #PlayWithTime do wspólnej celebracji chwil w iście włoskim stylu, promując kulturę aperitivo na całym świecie. Martini e Tonic to prawdziwy klasyk wśród koktajli Ten kultowy drink powstał w latach 70. – stanowi połączenie MARTINI® Bianco lub MARTINI® Rosso pół na pół z tonikiem, inspiruje unikalną mieszanką ostrości i łagodności.

Zainspirowana stylem Martini oraz witalnością i radością życia, Sabrina Pilewicz zaprojektowała pierwszą w historii marki kolekcję plecaków – PINEROLO, RIVOLI, TORINO oraz torebkę IMPERIA – które są odzwierciedleniem młodzieńczej, nieograniczonej potrzeby czerpania z życia garściami. Ilustrują lekkość i pobudzają chęć do eksplorowania świata. Co więcej, w kolekcji L’APERITIVO ITALIANO równoważą się kobieca delikatność i wyrazisty, męski charakter. Po raz pierwszy w historii marki pojawia się bowiem model uniseks – maxi plecak TORINO, dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom, który potwierdza, że uniwersalność tkwi w prostocie.

PINEROLO, RIVOLI, TORINO oraz IMPERIA to kolekcja pełna witalności i młodzieńczego uroku, odznaczająca się dbałością o jakość, dzięki wyborze najlepszych, naturalnych skór. Idealnie zaprojektowane plecaki, niebywale pojemne, posiadają dużą komorę główną, praktyczną tylną kieszonkę oraz wewnętrzny organizer.

Oprócz flagowych barw wykorzystanych do produkcji linii SPxMARTINI: bieli, granatu i czerwieni, wszystkie plecaki i torebka dostępne będą w stałej palecie 15 kolorów oraz w wersjach ze złotymi i srebrnymi okuciami. Wyjątkowym uzupełnieniem najnowszej kolekcji SP są również geometryczne breloki oraz jedwabne apaszki.

Ambasadorami nowej kolekcji SPxMARTINI zostali modelka Weronika Spyrka oraz finalista programu TOP MODEL – Jakob Kosel. Oboje stanęli przed obiektywem słynnego Instagramera, youtubera i fotografa lifestylowego – Wujaszka Liestyle czyli Michała Wilczewskiego.
Sesja odbyła się we Włoszech, na ulicach Turynu, w słynnej Martini Cafe Torino oraz w Pessione – siedzibie i muzeum Martini – Casa di Martini.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bądź pierwszy! Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *