Skip to content

Ladies in Red pomaga nad kreowaniem siebie i własnego biznesu

Opublikowano w Biznes

„Ladies in Red” to inicjatywa skierowany do kobiet aktywnych, młodych duchem, przedsiębiorczych i kreatywnych. Chcących rozwijać siebie, swoje pasje i umiejętności. Dla kobiet, których wspólną cechą jest chęć rozwoju osobistego, zmiany własnego życia na lepsze oraz dążenia do osiągnięcia spełnienia. Założycielkami są dwie urocze Panie: Maria Gotkiewicz (Trener rozwoju osobistego – specjalista ds. psychologii pozytywnej  oraz kreator wizerunku –stylistka, wizażystka, twórca i właściciel „Akademii Szczęścia”) oraz Amelia Szaposznikow (Przedsiębiorca i praktyk biznesu. Zajmuje się marketingiem eventowym, gdzie poprzez organizację wydarzeń pomaga wypromować firmę czy nowe produkty)

Hasło przewodnie Ladies in Red to: „Gotowe na siebie, gotowe na biznes, gotowe na sukces”. Projekt ten powstał w potrzeby serca, z pasji i chęci dzielenia się doświadczeniami, wiedzą oraz pragnieniem inspirowania kobiet do zmian na polu osobistym czy zawodowym.

Za główny cel Ladies in RED stawia sobie praktyczne przygotowanie kobiet i wspieranie ich pracy nad kreowaniem i budowaniem siebie i swojego biznesu. Powstały całkiem nie dawno, bo 1 kwietnia 2017 tworzą społeczność poprzez FB

https://www.facebook.com/LADIES.in.RED.rozwoj.biznes.wizerunek

Ladies in Red organizuje niezwykle ciekawe konferencje, warsztaty i spotkania tematyczne, przekazując tym samym szereg głównych wartości jakie potrzebujemy, aby prowadzić z sukcesem swój biznes.

Przychodząc na spotkania mamy szereg narzędzi i podpowiedzi, jak sobie radzić. Uczestniczki odkrywają w swój potencjał podnosząc samoświadomość i pewność siebie. Dostają inspirację i motywację do działania. Podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności. Mogą korzystać z wiedzy naszych ekspertów. Promują siebie, swoje umiejętności i swój biznes. Nawiązują biznesowe relacje i nowe znajomości. Na licznych spotkaniach otrzymają przestrzeń do autopromocji.

Zapraszamy na wieczór biznesowy z serii „Biznes conect”. 17. 05. 2017 godz. 18.00. Szczegóły w opisie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1848202362086451/

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bądź pierwszy! Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *