Skip to content

Konkurs dla prawdziwych designerów!

Opublikowano w Moda

Ruszyła druga już edycja ogólnopolskiego konkursu dla projektantów, organizowanego przez Galerię Wnętrz City Meble. Tegoroczna edycja stawia przed designerami zadanie zaprojektowania inspirującego mebla z drewna. Zwycięska praca wejdzie w 2018 roku do kolekcji marki TRE, stworzonej przez Tomka Rygalika, współorganizatora konkursu.

Konkurs na inspirujący produkt z drewna jest przeznaczony dla studentów i absolwentów kierunków artystycznych. Zadaniem, jakie organizatorzy konkursu postawili przed jego uczestnikami, jest zaprojektowanie esencjonalnego, ponadczasowego produktu do współczesnego wnętrza – produktu TRE!

„Projektowanie dla marki to spore wyzwanie dla każdego projektanta. Wierzymy, że znajdą się odważni, którzy sprostają temu zadaniu, a kapituła ponownie stanie przed olbrzymim dylematem przyznania zwycięskiej nagrody spośród kilkudziesięciu wartościowych zgłoszeń.” – mówi Marek Bogacki, dyrektor City Meble.

Nagrodą za pierwsze miejsce, podobnie jak w I edycji, jest wyjazd na, międzynarodowe targi mebli i designu w Mediolanie – Salone del Mobile Milano 2018. Ponadto, zwycięski projekt zostanie wyprodukowany przez współorganizatora konkursu, firmę TRE, i włączony do kolekcji marki.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bądź pierwszy! Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *