Skip to content

Kompleksowość w indywidualnym wydaniu – Bodyinvest.

Opublikowano w Strefa piękna

Na przełomie kilku ostatnich lat rynek fitness & welness ewaluował. Przede wszystkim po kilkunastu „sportowych” latach, ludzie , dla których sport i zdrowy tryb życia stał się wręcz takim samym obowiązkiem jak płacenie podatków (tyle, że przyjemnym), mogli przetestować wszelkie formy treningu i pracy nad ciałem. Z pełną świadomością wybrali konkretny styl treningu, społeczność do, której przynależą, daną aktywność. Sami zdecydowali co się dla nich liczy najbardziej – efekt, czas, dobra zabawa, innowacyjne podejście? Stali się na pewno bardziej świadomi swoich wyborów. Z tego powodu na rynku zaczęły znowu pojawiać się małe i średnie przestrzenie treningowe. Hipermarketowe i wielkoformatowe kluby sportowe  zaczęły wpuszczać mniejszych graczy. Bardziej kameralnych , klimatycznych, a co najważniejsze wyspecjalizowanych w danym obszarze.

 

Jak coś jest do wszystkiego to…

No właśnie, powtórzę za Reginą Brett „Jeśli starasz się być wszystkim dla wszystkich, to wszyscy mogą się bez Ciebie obejść. Jeśli robisz jedną rzecz naprawdę dobrze, stajesz się niezastąpiony”. Taka wizja odzwierciedla obecny rynek fitness. Coraz większą popularnością cieszą się boxy crossfitowe, studia pole dance, studia yogi czy studia gdzie możesz poszaleć tylko na trampolinach. Konkurują one z wielkoformatowymi klubami przede wszystkim jakością i klimatem. Ludzie lubią czuć personalne podejście i indywidualną opiekę. Tą sytuację można przyrównać do specjalistycznych sklepików osiedlowych, które po latach kryzysu przeżywają swój ponowny rozkwit. Oczywiście w supermarkecie możesz kupić wszystko, jednak sklepik osiedlowy wygrywa wysokiej jakości obsługą, która umie doradzić, wie dokładnie co sprzedaje, a poza tym jest w miarę stała (na moim osiedlu Pani Ania zna chyba każdego z imienia i mało tego! Od progu wie po co przychodzę! ☺). Obsada w hipermarketach zmienia się jak z kalejdoskopie, co nie sprzyja budowaniu zaufania, a ono jest kluczowe ! Wracając płynnie do rynku fitness. Takie same mechanizmy co w spożywce można dostrzec na sportowym podwórku. Indywidualne, personalne podejście do naszych oczekiwań i wymagań to klucz do sukcesu. Zaryzykuje stwierdzeniem, że to również synonim luksusu. Marzymy o tym, żeby 100% profesjonalnej uwagi skupiło się na nas. Jak coś jest dla każdego, już nie generuje takiej chęci posiadania.

Analizując rynek fitness, wiemy , że duża grupa trenujących , metamorfozujących (słowotwórstwo level hard – metamorfozujący – ktoś kto przechodzi metamorfozę, w tym przypadku zmienia swoje ciało) chce być anonimowym ale jednocześnie doskonale rozpoznawanym przez swojego trenera. Nie ma ochoty na konkurowanie strojem sportowym na bieżni, czy oczy gapiów w szatni. Chce trenować, szybko, konkretnie i skutecznie. A efektami treningów chwalić się dopiero na plaży w Sopocie czy Saint Tropez.

To jak to jest z tym indywidualnym wydaniem?

Kompleksowość w cenie ale tylko w indywidualnym wydaniu.

To co docenia każdy klient to poczucie, że jest otoczony szczególną opieką. Ludzie szukają, testują, podróżują ..Oczekują nowości, lepszych efektów, szybszych rezultatów, poczucia, że są wyjątkowi.  Indywidualnego podejścia jednocześnie z kompleksowym rozwiązaniem. Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagających klientów, a co ważniejsze,  z pasji do sportu i zdrowego trybu życia na mapie Trójmiasta,  w pięknej dzielnicy Gdyni Orłowo pojawia się pierwsze kompleksowe studio pracy nad ciałem – BodyInVest. Na pierwszy rzut idzie zdrowie, za nim dobre samopoczucie oraz kompleksowa realizacja założonych celów treningowych. To nie wszystko.

Nietuzinkowy klimat wnętrza, nowoczesny design i charakter dają się odczuć wraz z pierwszym krokiem. Innowacja i jakość. Najnowsze standardy fitnessowe i około zdrowotne (dietetyka i rehabilitacja).

Wyjątkowość w BodyInVest oznacza kameralną przestrzeń, designerskie wnętrze, obsługę na najwyższym poziomie – od serwowania świeżych soków, po zapewnienie relaksacyjnej strefy masażu, porady dietetyka i wysokiej klasy urządzeń treningowych, z których w Polsce korzysta jedynie kilkanaście obiektów.

Naszych podopiecznych otaczamy wsparciem na kilku płaszczyznach.  Na początku kluczowym aspektem jest konsultacja w trzech obszarach specjalizacyjnych :  konsultacja rehabilitacyjna, konsultacja dietetyczna i wybór odpowiedniego programu treningowego.  Podopiecznego prowadzimy przez cały proces, począwszy od wyboru indywidualnego programu pracy  a kończąc na osiągnięciu założonego celu. Chcemy rzeczywiście pomagać ludziom więc stawiamy na kompleksowe i przemyślane podejście do pracy nad ciałem.

Czas na wagę złota 

Osoby, które już doświadczyły zdrowego ducha w zdrowym ciele dostrzegają różnicę pomiędzy treningiem tradycyjnym, doceniają innowacyjność. Oczekują najlepszych rozwiązań. Wiedzą, że zawsze praca z ciałem wymaga profesjonalnego podejścia. Jednocześnie każdy chce szybciej i szybciej. Czas jest na wagę złota.

Dajemy takie rozwiązanie. Trening wykonywany metoda elektrostymulacji mięśniowej. Metoda nowa, innowacyjna,  jednocześnie skuteczna i efektywna. Do tej pory kojarzona z porażeniem prądem lub urządzeniem reklamowanym w telezakupach Mango , gdzie maszyna podłączona do naszego ciała wykonuje za Nas całą „robotę” a mięśnie same rosną.

Metoda treningowa wykonywana metoda elektrostymulacji jest od lat stosowana w sporcie oraz fizjoterapii. Do niedawna technologia ta dostępna była tylko dla gwiazd sportu, organizacji rządowych typu NASA czy amerykańskiej armii.  Obecnie dzięki postępowi technologicznemu trening dostępny jest teraz dla każdego, a w szczególności dla tych wszystkich, którzy nie grzeszą cierpliwością. Podczas tradycyjnego treningu bledniemy na hasło jeszcze 10.000 powtórzeń. Trening EMS – to tylko 30 minut intensywnego wysiłku. Bodźce, które za pomocą specjalnej maszyny są wysyłane do  ciała  jednocześnie pobudzają mięśnie antagonistyczne (czyli zginacze i prostowniki) oraz mięśnie synergistyczne (współdziałające przy wykonywaniu tego samego ruchu). Dzięki temu, że jednocześnie jesteśmy w stanie pracować na 8 grupach mięśniowych, maksymalnie możemy skrócić czas trwania ćwiczeń, w porównaniu do normalnego treningu.  Dodatkowo dzięki kontroli impulsów zwiększymy  siłę i szybkość motoryczną, jednocześnie minimalizując obciążenie stawów i ryzyko kontuzji.

Technologię EMS  to najbardziej efektywny obecnie system treningowy i najszybciej rosnący trend w światowym fitnessie.  W BodyInVest to jeden z elementów całego systemu współpracy. W menu gwarantujemy masaże, zabiegi rehabilitacyjne oraz profesjonalne konsultacje dietetyczne. Wszystko to w atmosferze pełnej intymności. Istotnym elementem całej układanki jest koncentracja na wyzwaniach i motywacji klientów. Jej deficyty aplikujemy w podwójnych ilościach .

Radzimy zacząć. Gwarantujemy, że nie będziesz mógł przestać.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bądź pierwszy! Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *