Skip to content

IN Motion – kolekcja marki ZAQUAD

Opublikowano w Moda

Na 50-tym piętrze budynku Złota 44, z pięknym widokiem na całą Warszawę odbyła się konferencja prasowa marki ZAQUAD połączona z pokazem mody. Zaprezentowana w trakcie wydarzenia najnowsza kolekcja “IN MOTION” wyróżnia się delikatnością i zwiewnością materiałów. Najmodniejsza kobieta według projektantki ZAQUAD kusi kobiecością oraz przyciąga uwagę swoją pewnością siebie.

Najnowsza kolekcja „IN MOTION” to synonim dynamiki, ruchu i mnogości barw. Nie bez powodu miejscem kampanii wizerunkowej stała się Fuenteventura. Wietrzny, ale ciepły klimat wyspy podkreślił w projektach to co najpiękniejsze. W pełnym ruchu długie sukienki nabierają wyrazistego charakteru. Piaskowe i ziemiste kolory tkanin zostały wyeksponowane na tle skał, co podkreśla szlachetność barw. Klasyka przełamana rockowymi elementami czyli ramoneskami w różnych kolorach dodała charakteru stylizacjom.

Bazowe materiały kolekcji to muślin, jedwab, szyfon. Dominujące barwy to pudrowy róż, butelkowa zieleń, beż oraz szlachetna biel. Projektantka nie zapomniała również o wzorzystych materiałach: kwiaty oraz palmy to perełka całej kolekcji. W trakcie pokazu marka ZAQUAD zaprezentowała nie tylko casual’owe stylizację. Kolekcja posiada eleganckie, zwiewne suknie które idealnie sprawdzą się na wieczorowe wyjście. Ponadto elegancja przybrała tutaj zupełnie inny wymiar, dla kobiet biznesu ZAQUAD oferuje garnitury w szlachetnych kolorach.

Taka właśnie miała być najnowsza kolekcja ZAQUAD ….. nieoczywista. Dla podkreślenia zmysłowości oraz elegancji konferencja prasowa oraz pokaz mody odbył się na ZŁOTEJ 44, 50 piętro z przepięknym widokiem na całą Warszawę. Firma MARTINI sprawiła, że czas na pokazie upłynął w przyjemniej i bąbelkowej atmosferze. Idealnym uzupełnieniem stylizacji pokazu były wyraziste makijaże wykonane przez wizażystki firmy Mary Kay, a za supermodne fryzury odpowiedzialna jest firma Wella. Wystrój całego pomieszczenia stworzyła firma Open House Event Garden. Najnowsza kolekcja „IN MOTION“ marki ZAQUAD jest dostępna w butiku on-line na www.zaquad.com

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bądź pierwszy! Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *