Skip to content

Styl, nastrój i piękno

Opublikowano w Smaki życia

Meble, dodatki sprowadzane z najdalszych zakątków orientu, krajów arabskich oraz Azji.

Impresje 24 to wyjątkowy,  oryginalny sklep internetowy, który powstał z pasji właściciela. Orientalne podróże do Azji i krajów arabskich przynosiły nowe produkty. Detaliczna sprzedaż na popularnych serwisach przerodziła się w setki wysłanych paczek oraz przyczyniła się do gwałtownego wzrostu firmy.

Właściciel znalazł swój sposób na życie. Chcąc łączyć uwielbiane podróże z pracą, zaczął to robić. Odkrywanie kultury, poznawanie ludzi i miejscowych produktów okazało się być tutaj kluczowe. Wcześniej pracował w zupełnie innej branży i to na zachodzie, w Niemczech. By założyć Impresje24, trzeba było zmienić kierunek i sposób myślenia. Impresje24 powstały dzięki pasji i aktywnej powstawie.

Impresje24 dzięki zaangażowaniu swojego twórcy pełne są wyjątkowego asortymentu dopasowanego do aktualnie panujących trendów. Wyjątkowe przedmioty i meble pochodzą z targów, wschodnich, fabryk oraz indywidualnych ofert, co znacznie urozmaica asortyment i pomaga trafić w gusta większej liczby klientów. Ponadto kolekcje są unikatowe, a krótkie serie produktowe nie pojawiają się w sklepach sieciowych.

A przyszłość? Wiele planów, mnogość pomysłów, za jakiś czas Impresje24 będą znane całej Polsce.

www.impresje24.pl

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bądź pierwszy! Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *