Skip to content

Fire walk with me – pokaz najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego

Opublikowano w Moda

Mariusz Przybylski to projektant, którego charakterystyczny i unikalny styl przyniósł uznanie środowiska modowego i powodzenie wśród klientów. Projekty Przybylskiego to idealna fuzja form rzeźbiarskich z nowoczesnymi rozwiązaniami. I taka też jest najnowsza kolekcja FIRE WALK WITH ME.

„Moje kolekcje buduję na zasadzie skrajności. Wybieram dwa główne motywy z kompletnie różnych światów i splatam je w spójną i wizjonerską całość. Tym razem była to kultura Indian, którą połączyłem z estetyką wiktoriańskiej Anglii – te dwa kompletnie odległe światy stały się całością w najnowszej kolekcji”. – mówi projektant.

Po raz kolejny na wybiegu pojawił się autorski print (nadruk) na tkaninach, zaprojektowany przez designera. Kolejny spektakularnym działaniem w kolekcji była duża sekwencja ręcznie wykonanych haftów i aplikacji, również zaprojektowana przez Przybylskiego. Idealne dopełnienie całości stanowiły wełniane czapki i szaliki, a także aksamitne torebki i plecaki.

Mariusz Przybylski to także pomysłodawca koncepcji scenografii i projektu zaproszenia, sam również dobiera muzykę do swoich pokazów. Połączenie tych wszystkich elementów stanowi idealną całość.

Głównym partnerem modowego wydarzenia była firma VIVE Textile Recycling, z którą Mariusz Przybylski współpracuje od ponad roku. Razem są autorami limitowanej serii casualowych toreb, uszytych z włókniny pozyskanej z produkcji VIVE Textile Recycling, lidera w branży recyclingu tekstyliów.

Wśród gości pokazu nie zabrakło znanych twarzy, zaproszenie projektanta przyjęli m.in.: Katarzyna Figura, Agnieszka Woźniak-Starak, Michał i Aleksandra Żebrowscy, Anna Dereszowska, Roma Gąsiorowska, Kasia Stankiewicz, Katarzyna Warnke, Joanna Horodyńska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Elżbieta Romanowska, Maria Sadowska, Agnieszka Sienkiewicz, Jessica Mercedes, Macademian Girl, Aleksandra Hamkało, Izabella Krzan, Patricia Kazadi, Olga Kalicka, Agnieszka Jastrzębska, Anna Starmach, Dominika Gwit, Julia Wieniawa, Karina Kunkiewicz, Paulina Drażba, Mateusz Damięcki, Tomasz Jacyków, Tomasz Ciachorowski, Andrzej Piaseczny, Rafał Mohr, Radek Pestka, Leszek Stanek.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bądź pierwszy! Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *