Skip to content

Festiwal Zdrowia i Urody

Opublikowano w Galeria

Wczoraj w budynku Morskiego Instytutu Rybackiego odbyło się wartościowe spotkanie, podczas którego można było nauczyć się, jak poprzez zmianę prostych nawyków zadbać o swoje zdrowie i urodę. Festiwal obfitował nie tylko w konsultacje ze specjalistami z branży, ale także ciekawe wystąpienia.

Przed zebranymi występowała Monika Kowalska-Aćimović,specjalistka od budowania samoświadomości. Prelegentka omówiła sposoby na budowanie własnej wartości, poruszyła także kwestię różnych typów osobowościowych i kontaktów międzyludzkich.

Drugie wystąpienie dotyczyło aktywności fizycznej. Trener biegania, Adam Zagórski inspirował do poszukiwania sportowej pasji w życiu.

Ważnym punktem programu były panele dyskusyjne ze specjalistami z branży. Zainteresowani mogli skorzystać z pomocy kosmetologa – Agnieszki Pocibiorskiej oraz fizjoterapeuty – Remigiusza Lewandowskiego.

Ponadto w sali konferencyjnej dużym zainteresowaniem cieszyły się stanowiska zaprzyjaźnionych firm. Goście degustowali wegańskie przysmaki, rozmawiali z profesjonalną brafiterką i testowali świece do masażu.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Jeden komentarz

  1. Małgosia
    Małgosia

    Brawo Ewelina, Monika :-)! Mam nadzieję, że już następnym razem będę z Wami 🙂

    14 stycznia 2017
    |Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *