Skip to content

Cocho by Olga Idzik

Opublikowano w Moda

 „Cocho – made with love and pleasure” to marka tworzona z miłością i przyjemnością. W Trójmieście brakowało polskiej marki, która ubiera kobiety modnie, komfortowo i kompleksowo.

Pierwszy salon firmowy marki Cocho został otwarty w Gdyni przy ul. Kilińskiego 11.

Cocho to polski brand odzieżowy z doskonałym znakiem jakości. Tworzona przez tę markę odzież od początku  jest marką premium. Materiały, z których powstają kolekcje są najwyższej jakości, projektantka Olga Idzik  sprowadza je z najlepszych zakątków Europy: Włoch, Hiszpanii czy Francji.

Projekty każdej kolekcji utrzymane są w spójnej konwencji, pełnej dobrego stylu, a zarazem w duchu subtelnej i pełnej kobiecości wygody. To brand przeznaczony dla kobiet wyjątkowych, które stronią od krzykliwości i awangardy w swoim codziennym ubiorze. Zaprojektowane przez nas kolekcje można łączyć tak, by ubrać się od stóp do głów.

Niedawno asortyment marki powiększył się o kolekcję butów.Są tworzone ręcznie z wyjątkową precyzją, dzięki czemu zyskują wygodę, która jest tak ważna każdego dnia. Obuwie powstaje na bazie najwyższej jakości włoskich komponentów.

Zalet butiku jest jeszcze wiele, chociażby ceny, które jak na jakość premium oraz brak ograniczeń są dostępne. W butiku COCHO Gdynia klientki mogą liczyć na kompleksową pomoc w doborze rzeczy oraz uzyskaja fachową poradę stylistki w zestawieniu ubrań dopasowanych do sylwetki i charakteru danej osoby. Należy podkreślić, iż ta marka nie przebiera kobiet, a ubiera je. Dopasowanie marki w dress code biznesowy i casualowy przyniosło Cocho wielu klientów ze świata show-biznesu. Stałymi klientakami Cocho są  Magda Mołek, Agnieszka Wendzikowska oraz inne znane kobiety.

Cocho dzięki swojej renomie podbiło europejskie butiki multibrandowe, marka obecna jest w stolicy światowej mody – Mediolanie, a także w Berlinie oraz Heidelbergu.

Cocho by Olga Idzik

Strona internetowa
Facebook

Gdynia
Jana Kilińskiego 11/1
telefon: 604-617-899

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bądź pierwszy! Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *