Skip to content

BIOTEC – gumka do zmarszczek

Opublikowano w Strefa piękna

Z wiekiem skóra traci jędrność i blask. Wygląd cery pogarszają obecne w powietrzu zanieczyszczenia oraz grawitacja. Na twarzy pojawiają się kurze łapki i fałdy nosowo-wargowe. Można jednak temu zaradzić. Bez ingerencji chirurgicznej i bez ryzyka. BIOTEC naturalnie wspomoże cerę – zwiększy jej poziom nawilżenia i nawodnienia.

Zabieg oparty jest na kosmetykach brytyjskiej marki Elemis. Są to produkty luksusowe zawierające wysokiej jakości substancje aktywne. Substancje te wprowadza się do głębszych warstw skóry przy pomocy maszyny BIOTEC. Imituje ona mikro-prądy odświeżające pamięć mięśni, wydłuża je bądź skraca w zależności od umiejscowienia. Twarz nabiera ładnego owalu, a zmarszczki rozprostowują się.

Efekt gwarantuje pięcioetapowa procedura. Na dokładnie oczyszczoną cerę nakłada się ciepły kompres lawendowy. Pory rozszerzają się i lepiej wchłaniają aktywne substancje. Skóra jest przygotowana na przyjęcie aktywatora i balsamu bursztynowego. Efektywność kosmetyków podnosi zastosowanie czerwonych i niebieskich wiązek światła. Pierwsze pobudzają komórki do działania, drugie natomiast wyciszają skórę i działają antybakteryjnie. Zabieg zwieńcza wprowadzenie do skóry 95% roztworu tlenu. Transportuje on w głębsze warstwy skóry składniki aktywne produktów i wypełnia zmarszczki, dzięki czemu cera jest bardziej nawodniona i ujędrniona.

Skóra pięknieje już po jednym zabiegu. Jednak prawdziwie spektakularny efekt można uzyskać poprzez serię zabiegów w krótkich odstępach czasu. Istotne jest także zastosowanie odpowiedniej pielęgnacji cery w domowym zaciszu. Jej stan polepszy również odpowiednia dieta i aktywność fizyczna.

Warto skonsultować swoje nawyki pielęgnacyjne ze specjalistą. Pomoże on dobrać odpowiednią serię kosmetyków, zaproponuje kosmetyki nowszej generacji lub wskaże popełniane przez nas błędy. Czasami wydaje nam się, że działamy dobrze. Jednak okazuje się, że nieświadomie sobie szkodzimy. Nie wiemy, czemu stan cery pogarsza się i towarzyszą temu różne nieprzyjemne dolegliwości. – mówi Dominika Jankowska, właścicielka Laurel SPA w Gdańsku, kosmetolog i terapeutka.

Ten zabieg BIOTEC zaleca się przede wszystkim kobietom. Panie mają bowiem delikatniejszą i cieńszą cerę niż mężczyźni. Dzięki temu cała procedura jest efektywniejsza. Panowie mają skórę grubszą, podrażnianą przez maszynkę do golenia.  Dlatego też w męskiej wersji zabiegu używa się innych technologii. Tak, aby odpowiednie substancje aktywne mogły przeniknąć do głębszych warstw skóry.

Tego typów efektów nie można osiągnąć w domu. Kosmetyki używane na co dzień zazwyczaj działają powierzchownie. Technologie użyte w zabiegu nie tylko pomagają wprowadzić te substancje głębiej, ale także działają pobudzająco. Mobilizują skórę do odbudowy, dzięki czemu zaczyna się w naturalny sposób regenerować.

Nie ma więc ryzyka związanego z ingerencją chirurgiczną. Panie mogą cieszyć się młodszą i piękniejszą cerą bez skutków ubocznych.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bądź pierwszy! Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *