Skip to content

Warsztaty kulinarne z Agnieszką Mileczarek

Opublikowano w Kulinaria

Coach żywienia, a prywatnie żona Pascala Brodnickiego, Agnieszka Mielczarek w swojej książce „5 lat młodsza w 5 tygodni” uczy jak osiągnąć świeży i młody wygląd za pomocą diety. Z okazji premiery książki, w Studio Kulinarnym w Warszawie odbyły się warsztaty kulinarne z autorką.

Fot. Maciej Goliszewski / Epoka dla Edipresse Książki

W warsztatach udział wzięli m.in. dziennikarze i fotoreporterzy. Wraz z Agnieszką Mielczarek przygotowali kilka potraw z książki: cynamonową owsiankę z piekarnika, zupę z dyni z kurkumą, imbirem i mlekiem kokosowym oraz quinoa, czyli komosę ryżową po marokańsku. Uczestnicy mogli się przekonać, że zdrowe dania są nie tylko smaczne, ale też proste i szybkie w przygotowaniu. Agnieszka Mielczarek dzieliła się także wskazówkami, trickami i poradami, m.in. w jaki sposób dietą można poprawić swój wygląd i samopoczucie. Nie zabrakło również degustacji samodzielnie przygotowanych potraw.

Agnieszka Mielczarek jest coach’em zdrowia i żywienia. Na co dzień pomaga innym zmieniać nawyki, odzyskać równowagę psychofizyczną oraz radzić sobie ze stresem. Szczególną uwagę poświęca pracy z deficytami psychicznymi w kontekście chorób cywilizacyjnych takich, jak: otyłość, niepłodność, choroby nowotworowe, metaboliczne i układu krążenia. Prywatnie żona Pascala Brudnickiego i pasjonatka gotowania zgodnie z dietą anty aging. Uwielbia podróże między Toskanią a Prowansją oraz zgłębianie kultury i literatury francuskiej.

Fot. Maciej Goliszewski / Epoka dla Edipresse Książki

W swojej pracy jako coach żywienia na co dzień spotyka osoby, które dostrzegają u siebie zbyt szybko postępujące procesy starzenia i chciałyby poprawić własny wygląd, ale nie potrafią tego osiągnąć, zmagają się z trudnościami i nie wiedzą, jak je pokonać. W książce „5 lat młodsza w 5 tygodni” Agnieszka Mielczarek wyjaśnia, że wiele zależy od nastawienia, determinacji, diety oraz właściwego podejścia do życia. Dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem oraz podpowiada, jak świetnie wyglądać bez ingerencji medycyny estetycznej i zaawansowanej kosmetologii. Sama jest żywym dowodem na skuteczność stosowanych przez siebie metod.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Bądź pierwszy! Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *